• Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim

  • Odrestaurowany dwór Orpiszewskich w Kłóbce

  • Kompleks Pałacowy

  • Siłownia na świeżym powietrzu

  • Tereny Inwestycyjne w Lubieniu Kujawskim

  • Tereny Inwestycyjne w Lubieniu Kujawskim

  • Autostrada A1 - Stacje Circle K Mop Lubień Południe/Lubień Północ

  • Lubień Kujawski z lotu ptaka

24068444 1588390407874363 5276796773068066477 o23 listopada 2017r. w Bydgoskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy odbyło się wojewódzkie podsumowanie programu ekologiczno - łowieckiego "Myśliwi dzieciom, dzieci zwierzętom" za rok szkolny 2016/2017. Nasza szkoła znalazła się w ścisłym finale wśród 15 nagrodzonych szkół w województwie kujawsko - pomorskim. Aleksandra Pawlak, Oliwia Przystałowska i Kamil Kwiatkowski odebrali nagrodę dla Zespołu Szkół w Kłóbce. Jest to kino domowe, które zostanie zainstalowane w świetlicy szkolnej. Dyrektor - p. Aleksander Rutkowski, główny koordynator realizacji programu w naszej szkole - p. Renata Stańczak oraz p. Marta Kryska otrzymali medale za Zasługi dla Łowiectwa Kujawsko - Dobrzyńskiego. Gratulujemy! Naszej delegacji towarzyszyli myśliwi - opiekunowie z Koła Łowieckiego "Sarna" w Kłóbce - p. Marian Błaszczyk i p. Tadeusz Helbin. W roku szkolnym 2017/2018 nadal jest realizowany program "Myśliwi dzieciom, dzieci zwierzętom". Życzymy dalszych tak pięknych osiągnięć.

Galeria zdjęć --tutaj--