• Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim

  • Odrestaurowany dwór Orpiszewskich w Kłóbce

  • Kompleks Pałacowy

  • Siłownia na świeżym powietrzu

  • Tereny Inwestycyjne w Lubieniu Kujawskim

  • Tereny Inwestycyjne w Lubieniu Kujawskim

  • Autostrada A1 - Stacje Circle K Mop Lubień Południe/Lubień Północ

  • Lubień Kujawski z lotu ptaka

zanshinZawodnicy zrzeszeni w klubach zarejestrowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wzięli udział w II Turnieju Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2018 rozegranym w Chodczu. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy ze wszystkich 12 klubów z województwa. O jak najwyższe lokaty walczyło łącznie 192 zawodników sklasyfikowanych w 15 różnych grupach. Na matach zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący między innymi takie zespoły jak: KKT Brześć Kujawski, Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek, KKT Kumande Toruń, AKT Centrum Włocłąwek, KKT Zanshin Lubień Kujawski, AKT Lubraniec, KKT Kowal, KKT Kumade Zławieś Wielka i Instytutu KT Włocławek. 

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych grup. Gratulujemy.
 
 

GRUPA NR 1:

1 Bernyś Michał – KKT Brześć Kujawski
2 Zielska-Macchia Alessandra – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3 Hoffmann Olaf – KKT KUMADE Toruń
4 Kuczyński Szymon – KKT Brześć Kujawski

GRUPA NR 2:

1 Okrój Jakub – Włocławski KKT
2 Piątek Bartosz – AKT CENTRUM Włocławek
3 Zasada Kacper – AKT CENTRUM Włocławek
4 Orczyk Jakub – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 3:

1 Seklecka Helena – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2 Kułakowski Kacper – KKT Brześć Kujawski
3 Karbowski Piotr – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
4 Śnieżewska Agata – AKT Lubraniec

GRUPA NR 4:

1 Mańkowska Zuzanna – AKT Lubraniec
2 Nowakowska Dominika – AKT Lubraniec
3 Kwaśniak Jakub – KKT Brześć Kujawski
4 Orlikowski Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek 

GRUPA NR 5:

1 Kwarcińska Michalina – KKT Kowal
2 Rau Emil – KKT KUMADE Toruń
3 Tworek Szymon – KKT KUMADE Toruń
4 Krajewski Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
 
GRUPA NR 6:
1 Goździk Zofia – Włocławski KKT
2 Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3 Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
4 Myszkowski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 7:

1 Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2 Szcześniewska Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3 Andrzejewski Hubert – Włocławski KKT
4 Gizińska Nicola – Włocławski KKT 

GRUPA NR 8:

1 Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2 Suwała Jakub – KKT Kowal
3 Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski
4 Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski

GRUPA NR 9:

1 Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski
2 Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski
3 Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski
4 Wysocka Martyna – KKT KUMADE Zławieś Wielka

GRUPA NR 10:

1 Obiala Jakub – KKT KUMADE Toruń
2 Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT
3 Świec Nikola – Włocławski KKT
4 Bulińska Natalia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

GRUPA NR 11:

1 Och Julia – Instytut KT Włocławek
2 Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek
3 Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
4 Liberacka Zofia – KKT KUMADE Toruń

GRUPA NR 12:

1 Rykaczewski Michał – Włocławski KKT
2 Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń
3 Wessel Tomasz – KKT KUMADE Toruń
4 Molewski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
 
GRUPA NR 13:
1 Dembowska Julia – Włocławski KKT – 10 pkt
2 Wiliński Olaf – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
3 Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 6 pkt
4 Małecka Julia – Włocławski KKT – 5 pkt

GRUPA NR 14:

1 Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń
2 Świerczyński Franciszek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3 Gromadzki Dawid – Włocławski KKT
4 Włodarska Maja – Włocławski KKT

GRUPA NR 15:

1 Koprowski Szymon – Włocławski KKT
2 Czerwiński Bartosz – Włocławski KKT
3 Kozłowski Jan – Włocławski KKT
4 Kotrych Oliwier – Włocławski KKT