• Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim

  • Odrestaurowany dwór Orpiszewskich w Kłóbce

  • Kompleks Pałacowy

  • Siłownia na świeżym powietrzu

  • Tereny Inwestycyjne w Lubieniu Kujawskim

  • Tereny Inwestycyjne w Lubieniu Kujawskim

  • Autostrada A1 - Stacje Circle K Mop Lubień Południe/Lubień Północ

  • Lubień Kujawski z lotu ptaka

uwaga konkursCelem ogłoszonego przez Burmistrza Lubienia Kujawskiego konkursu jest wyłonienie nazwy będącego rozpoznawalnym symbolem Żłobka. Warunkiem udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu. Zgodnie z nim nazwa żłobka powinna zawierać symbolikę o pozytywnej wymowie i nawiązywać do równości w dostępie do atrakcyjnej oferty opiekuńczo-edukacyjnej.

Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs 1 propozycję. Projekt nazwy należy dostarczyć do 31 października br. (środa) do godz. 15.30:

- osobiście do sekretariatu Urzędu (ul. Wojska Polskiego 29)

- przesłać na powyższy adres pocztą

- przekazać mailem (adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Projekty należy składać w kopercie opisanej danymi autora (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu i adres e-mail). Do składanej propozycji należy dołączyć podpisane oświadczenie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1 i 2 do Regulaminu)

Propozycja przekazana drogą elektroniczną powinna zawierać dane osobowe autora oraz zgodę na ich przetwarzanie. Uczestnik zobowiązany jest ponadto do dostarczenia do organizatora podpisanego oświadczenia (załącznik nr 1 – w wersji papierowej).

10 najciekawszych propozycji zostanie poddanych pod glosowanie na stronie internetowej Urzędu. Glosowanie będzie trwało od 5 listopada do 16 listopada 2018 r. Nazwa, która uzyska najwięcej głosów i tym samym największą aprobatę mieszkańców, stanie się oficjalną nazwą naszego Żłobka.

Dla autora zwycięskiej nazwy ufundowana zostanie atrakcyjna nagroda rzeczowa w postaci bonu podarunkowego o wartości 500,00 zł.

Ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano na dzień 23 listopada 2018r. Wręczenie nagrody nastąpi podczas uroczystego otwarcia placówki.

Informacje o wynikach konkursu zamieszczone zostaną na stronie Urzędu i na Facebooku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin Konkursu --tutaj--

Załącznik nr 1 --tutaj--

Załącznik nr 2 --tutaj--